Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар, кај Санте Плус, на Партизанска, Станот е 75 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, се издава ПРАЗЕН , со кујна, апарати, плакари, греење на парно, клима, балкон, бања, клима, нова гардба, ГАРАЖА, 2 бањи, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27124

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
Поткровје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
Поткровје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА