Real Estate Agency
мени

Локација: Ѓорче Петров

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нова гарсоњера во Ѓорче кај Пазарчето, станот поседува 35 m 2, со 1 соба, на 4 кат со лифт, греење на инвертер клима,се издава наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, нова градба, бањa, слободен паркинг, СЕ ИЗДАВА САМО ЗА САМЦИ, вселив веднаш.

Код на недвижност: 27119

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
34 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
34 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА