Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава реновиран стан во Карпош 2, кај Драмски, со површина од 70 м2, 2 соби, дневна и спална, се издава наместен комплет со понов мебел, со бања, балкон, нова кујна со апарати, машина за перење, реновиран ,слободен паркинг пред зграда, вселив веднаш.

Код на недвижност: 27115

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА