Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода - Расадник

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода во Расадник, станот поседува е 50 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон,, греење на струја и клима, нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27112

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА