Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 1 кај Зур,  поседува 45 м2, 2 соби, наместен комплeт со нов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, мапина за садови, греење на парно, клима, балкон, бања, нова градба, СОПДТВЕН паркинг , вселив ОД 1 ЈУНИ

Код на недвижност: 27110

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Запад
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА