Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода, kaj Eкономското, со површина од 70 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, греење на парно , клима , нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, балкон, бања, нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27108

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
67 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
67 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА