Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Ново Лисиче , kaj Последна 5 ка, станот поседува 55 m 2, со 2 соби, дневна и спална СО НОВ БРАЧЕН ЛЕЖАЈ, се издава наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон, греење на парно, клима, нова градба, слободен паркинг, ПРЕКРАСНА ОКОЛИНА СО ПАРКОВИ И ЗЕЛЕНИЛА, вселив од 1 јуни

Код на недвижност: 27107

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА