Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нова гарсоњера стан во Карпош 1 кај Полицијата,  поседува 30 м2, 1 соба, наместен комплeт со нов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на парно, клима, балкон, бања, понова градба, слободен паркинг , вселив веднаш.

Код на недвижност: 27106

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА