Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава НОВ стан во Дебар Маало , поседува 60 м, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење , греење на парно, клима, бања, вселив веднаш.

Код на недвижност: 27100

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА