Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa НОВ стан во Ново Лисиче , кај Реонски, станот поседува 55 м 2, со 2 соби, дневна и спална, се издава ПРАЗЕН СО Кујнски елементи, бања, балкон, греење на парно, клима, нова градба, ГАРАЖА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27094

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА