Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ce издава НОВ стан кај Универзална Сала, наместен со нов мебел, 85 м2, 3 соби, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, доплата за ГАРАЖА од 50 евра, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27093

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Запад
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА