Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Аеродром, во Џевахир, станот поседува 70 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати , машина за перење, машина за садови, бањa, балкон, нова градба, клима инвертер, ГАРАЖА, на 17 кат со лифт, можност за користење на САУНА, ТЕРЕТАНА, БАЗЕН, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27091

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
17 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
17 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Југ
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА