Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Тафталиџе 2 , кај Нова, со површина од 40 м2, 1 соба-апартман стил,  наместен комплет со ков мебел, греење на парно, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, бања, нова градба, надворешен паркинг , вселив веднаш…

Код на недвижност: 29705

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА