Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан во Аеродром – Мичурин, во близина на Нова Железничка, 65м2 корисна површина + 3м2, балкон, 2 спални соби, 1 бања, 5 кат (од вкупно 6), лифт, Комплетно опремен , поседува имотен лист, подземно паркинг место (под надзор на камери), домофон со камера.

Зградата поседува допполнителен надворешен паркинг под надзор на камери и обезбеден со електрична рампа. Целата зграда е под надзор со камери.
Греење на градско парно (поставени калориметри, но не се користат во моментот) + високо енергетско ефикасна клима
Дополнително: во непосредна близина на станот се наоѓаат градинка, основно училиште, неколку маркети, постојка за директен трансфер до Меѓународниот Аеродром;
Пешки: 3 минути до транспортниот центар, 15 минути Ист Гејт Мол, 20 минути плоштад Македонија

Вселив од 01.07.2023

Код на недвижност: 27089

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА