Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар, кај Бугарска амбасада, позади Поликлиника Идадија, во нова зграда. Има посебна кујна опремена комплет, купатило, спална соба, дневен престој со вградени плакари и голема тераса. Станот е нов, се издава за канцеларии. Се наоѓа на 1ви кат, греењето е на клима уред и има многу ниски трошоци

Код на недвижност: 27087

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да, Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да, Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА