Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Влае

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa НОВ стан во Влае кај Макпетрол, станот поседува 60 м2, 2 соби, дневна и спална, се издава наместен со нов мебел, со нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, понова градба, клима, машина, греењето е со Dykin систем за топло и ладно исто така има и подно греење. Станот располага со алармен систем, интернет и телевизија и обезбедено паркинг место, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27084

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА