Real Estate Agency
мени

Локација: Влае

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa НОВ стан во Влае станот поседува 100 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, се издава наместен со нов мебел, со нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, 2 бањи, нова градба, клима, машина, паркинг, подрум, вселив веднаш.

Код на недвижност: 27083

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА