Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Аеродром – Мичурин, кај Рулет, станот поседува 50 м2, со 2 соби, дневна и спалнa, на 2 кат, без лифт, комплет наместен со понов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машинa за перење, бања, ГРЕЕЊЕ на струја, клима, слободен паркинг, вселив од 1 јуни…

Код на недвижност: 27080

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА