Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa НОВ стан во Аеродром во Тобако 2, станот поседува 80 м2, со 3 соби,
голема дневна соба со трпезарија
– спална соба
– детска соба
– бања со када
– гостински тоалет
– влезен ходник
– претсобје
– голема кујна
– голема тераса во дневната соба
– мала тераса во кујната

Има две паркинг места, согласно зонско паркирање.
Во непосредна близина има училиште, градинка, сите можни маркети и продавници, автобуска постојка, кејот на Вардар е многу близу.
наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, клима, реновиран, вселив од 1 јуни…

Код на недвижност: 27079

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА