Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Кисела Вода близу Тобако Томи, станот поседува е 55 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон,, греење на струја и клима, нова градба, слободен паркинг, вселив од 1 Јуни.

Код на недвижност: 27073

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
54 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
54 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА