Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Аеродром,во Џевахир, поседува 55 м2,2 соби, наместен комплет со нов мебел, дневна и спална,16 kaт, греење на парно, клима. нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, ГАРАЖА, балкон. нова градба. вселив веднаш…

Код на недвижност: 27068

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
13 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
13 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА