Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар во Буњаковец, станот поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплетно со понов мебел, КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, бања, балкон, реновиран, вселив од 1 јули…

Код на недвижност: 27066

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА