Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Аеродром кај Скопјанка, поседува 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет, со НОВА КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, греење на парно, клима, бања, слободен паркинг, вселив од 1 Јули…

Код на недвижност: 27060

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА