Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 1 на Рузвелтова ка Кафичот Рузвелт, поседува 85 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, СЕ издава ПРАЗЕН со кујна и апарати , 2 бања, балкон, греење на сопствено, клима, слободен паркинг, Се ИЗДАВА САМО ЗА ФИРМИ, станот е НОВ И НЕВСЕЛУВАН ДО СЕГА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27053

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА