Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан лоциран кај на Водно кај Рамстор близу Панорамика.
Станот е со вкупна површина од 105 м2 , дневна и 3 спални.
Станот располага со:
– простран дневен престој со трпезарија,
– кујна со машина за садови.
– 3 спални
– 2 бањи.
– гаража
Станот е на 2 кат со лифт, нова градба, балкон, вселив од 15 јуни

Код на недвижност: 27045

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
105 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
105 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Југ
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА