Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов опремен стан на Водно кај Панорамика, станот поседува 85м2, 3 соби, конфорна дневна и 2 спални, наместен со нов мебел, балкон , бања, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, нова градба, клима инвертер, слободен паркинг, балкон со отворен поглед, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27044

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА