Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан во Карпош 3 , позади Cuty Mall, поседува 65 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, се издава наместен комплет со нов мебел, со бања, балкон, греење на парно и клима, нова кујна со апарати, машина за перење, нова градба, ГАРАЖА, вселив ВЕДНАШ…

Код на недвижност: 27040

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА