Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Бардовци

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се изнајмува луксузно наместена куќа во Бардовци. Куќата е на три спрата, се издава целосно или полу наместена.

Код на недвижност: 27033

Соби
4 соби
Бањи
3
Спрат
3 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
160 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
3
Спрат
3 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
160 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА