Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава новa гарсоњера во Карпош 3 , kaj БАЗАРО И ОКТА, поседува 35 м2, 1 соба, се издава наместен комплет со нов мебел, со бања, балкон, греење на парно и клима, нова кујна со апарати, машина за перење, нова градба, СОПСТВЕН паркинг СО РАМПА, вселив од 1 ЈУНИ…

Код на недвижност: 27032

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА