Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 1 кај Факултетите, поседува 50 м2, 2 соба, конфорна дневна и спална, наместен комплeт со понов мебел, КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на парно, балкон, бања, ренивиран комплет, слободен паркинг , УБАВА МИРНА ОКОЛИНА СО ПАРКИВИ И ЗЕЛЕНИЛО, вселив од 1 јуни

Код на недвижност: 27031

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
10 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
10 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА