Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

|

350 €

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Аеродром, во Џевахир, станот поседува 55 м2, со 2 соби, дневна и спалнa, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, прибор во кујна, тостер, миксер, блендер, соковник, фен, правосмукалка, WIFI, машина за перење и сушење, машина за садови, бањa, балкон, ПРИБОР, 2 телевизори, нова градба, клима инвертер, ГАРАЖА, на 25 кат со лифт, можност за користење на САУНА, ТЕРЕТАНА, БАЗЕН, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27027

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
25 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
51 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
25 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
51 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА