Real Estate Agency
мени

Локација: Влае

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa НОВ ПРЕУБАВ модерен стан во Влае комплекс Александрија, станот поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава наместен со нов мебел, со нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, 2 бањи, нова градба, балкон, клима, машина, паркинг, 2 телевизори, вселив веднаш.

Код на недвижност: 27018

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА