Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан вo Карпош 3 во City Garden, станот е 185 м2, со 4 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, нова градба, греење на парно, инвертер клима, балкон, 2 бањи, ГАРАЖА+паркинг, вселив веднаш..

Код на недвижност: 27017

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
185 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
185 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА