Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издавa нов ОДЛИЧЕН стан во Аеродром – Мичурин, кај Блаже Конески станот поседува 50 м2, со 2 соби, дневна и спалнa, на 5 кат, лифт, комплет наместен со понов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машинa за перење, бања, балкон, ГРЕЕЊЕ на парно, клима, слободен паркинг, вселив веднаш

Код на недвижност: 27009

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА