Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Карпош 2 кај Мида,  поседува 55 м2, 2 соба, конфорна дневна и спална, наместен комплeт со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на парно, клима, балкон, бања, нова градба, слободен паркинг , вселив веднаш…

Код на недвижност: 27002

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА