Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нова ГАРСОЊЕРА во Карпош 3 во City Garden ,  поседува 35 м2, 1 соба, наместен комплeт со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на парно, клима, балкон, бања, нова градба, ПАРКИНГ , вселива веднаш…

Код на недвижност: 26999

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
32 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
32 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА