Real Estate Agency
мени

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов луксузен стан на Водно во ПАНОРАМА РЕЗИДЕНС поседува 150 м2, 4 соби, ДНЕВНА И 3 СПАЛНИ, со 2 бањи, балкон со преубав поглед, греење на сопствено парно + инвертер клима, на 3 кат со лифт, нова градба, наместен со нов мебел, нова кујна со апарати, ГАРАЖА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26997

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
150 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
150 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА