Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов ЛУКСУЗЕН стан во Аеродром кај Тобако 2, станот поседува 85 m 2, со 3 соби, дневна и 2 спални, на 10 кат со лифт, греење на парно, клима,се издава наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, клима , машина за перење, балкон, нова градба, бањa, ГАРАЖА, вселив веднаш…

Цена: 550 евра без гаража
Цена: 600 евра со Гаража

Код на недвижност: 26992

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
10 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
10 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА