Real Estate Agency
мени

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан на Водно kaj ПАНОРАМИКА, поседува 120 м2, 3 соби, ДНЕВНА И 2 СПАЛНИ, со 3 бањи, ГОЛЕМ балкон , греење на сопствено парно + инвертер клими, на 1 кат со лифт, нова градба, наместен со нов мебел, нова кујна со апарати, МНОГУ ПЛАКАРИ, ГАРАЖА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26988

Соби
3 соби
Бањи
3
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
3
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА