Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода kaj Економското, со површина од 65 м2, со 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со понов мебел , греење на струја, клима , нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, понова градба, балкон, бања, на 4 кат, лифт, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26959

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА