Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa НОВ луксузен стан во Аеродром во Џевахир, станот поседува 65 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, на 14 кат, лифт, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, бања, балкон, инвертер клима, нова градба, можност за користење на базен, теретана, ГАРАЖА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26953

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
14 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
14 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА