Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Карпош 3 кај Шпрахасе, поседува 65 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава наместен комплет со нов мебел, кујна со апарати, машина, бања, балкон, греење на парно, клима, надворешен сопствен паркинг, нова градба, вселив од 1 август…

Код на недвижност: 26947

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА