Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian
Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Тафталиџе КАЈ Млечен, Станот е 70 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, се издаваат ПРАЗЕН , со греење на парно, година на градба 2022, невселуван, на втор кат со централно греење и лифт. Станот поседува и клима инвертер и ролетни на даљинско, бaња, балкон, ГАРАЖА, Вселив веднаш…..

Код на недвижност: 26935

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА