Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава НОВ луксузен стан во Дебар Маало, кај Кино Карпош, поседува 50 м2, 2 соби, Дневен престој и спална, бања, балкон, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење , нова градба, греење на парно, инвертер клима, ГАРАЖА, вселив од 1 ЈУНИ..

Код на недвижност: 26914

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Поткровје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Поткровје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА