Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан лоциран на падините на водно, во комплекс Соравиа, веднаш на почетокот од шумите на Водно.
Станот е со вкупна површина од 170 м2 организиран како пентхаус со тераса од 60 м2 и 110 м2 станбена површина, 4 соби.
Станот располага со:
– простран дневен престој со трпезарија,
– засебна кујна,
– две спални
– една работна соба која може да се адаптира во спална соба,
– големо купатило со туш кабина и џакузи
– гостински тоалет.
– 4 паркинг места во подземна гаража
Станот е на 5ти кат од станбена зграда со комплетен поглед на Градот Скопје од сите страни. На терасата поставени се гарнитура за одмор и маса за ручање со прекрасен поглед кон градот.
Станот има инсталиран ценрален систем за греење, ладење и топла вода.
Станот е достапен од 15ти Август 2023год.

Код на недвижност: 26912

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
+ 3 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
170 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
+ 3 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
170 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА