Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов модерно стан на Водно , во Соравија, станот поседува 70 м2, со 2 соби, дневна и спална, комплетно наместен со нов мебел ,нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на СОПСТВЕНО парно, инвертер клима, нова градба, БАЛКОН, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26906

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА