Real Estate Agency
мени

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нова гарсоњера стан во Капиштец спроти Зебра, поседува 35 м2, 1 соба, наместен комплет со нов мебел, греење на инвертер клима, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон, нова градба, ИМА МОЖНОСТ ДА СЕ ИЗНАЈМИ И ГАРАЖА, вселив од 1 Мај.

Код на недвижност: 26903

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Југ
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА