Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 1 kaj Пoлицијата, поседува 65 м2, со 2 соби, наместен комплeт со нов мебел, Станот има дневна просторија и 1 спалнa, машина за садови, машина за перење и сушење, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на клима, бања, реновиран комплет, слободен паркинг, вселив веднаш

Код на недвижност: 26885

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА