Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Тафталиџе 1, во ТЦЦ ПЛАЗА, со површина од 75 м2, 3 соби, ДНЕВНА И 2 СПАЛНИ, наместен комплет со нов мебел, греење на клима , нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, 2 бањи, 2 балкони, понова градба, слободен паркинг, вселив веднаш

Код на недвижност: 26875

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА