Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода - Расадник

Facebook
Twitter
LinkedIn

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода , во Расадник, поседува 50 м2, 2 соби, дневна и спална, комплетно наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на клима, нова градба , бања балкон , слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26860

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
47 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
47 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА